39-400 Tarnobrzeg, ul.Chemiczna 1115 855 48 91 sekretariat@zot-siarkopol.pl7-15

21.02.2013 r. Plebiscyt “Tygodnika Nadwiślańskiego” na sportowca, trenera i człowieka sportu Tarnobrzega i powiatu.

Rozstrzygnięto III edycję Plebiscytu Tygodnika Nadwiślańskiego na ‘Najlepszego – Najpopularniejszego sportowca i trenera UKS, OKS, LZS 2013 roku z terenu Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego. Po raz pierwszy przyznano również statuetkę dla Człowieka Sportu.

Plebiscyt podzielony był na dwa etapy. Najpierw czytelnicy zgłaszali swoich kandydatów do poszczególnych kategorii. Następnie spośród wyłonionych finalistów głosowali na swoich faworytów poprzez specjalne kupony drukowane w tygodniku. Drugi raz z rzędu najpopularniejszym sportowcem Uczniowskich Klubów Sportowych okazała się brązowa medalistka paraolimpijska z Londynu, a na co dzień tenisistka IKS-u Jeziora Tarnobrzeg, Karolina Pęk.

Najlepszym – najpopularniejszym trenerem został szkoleniowiec Transdźwigu Stale Adam Oleniarz.

Tytuł najlepszego sportowca przypadł napastnikowi Transdźwigu Stale Mariuszowi Paruchowi.

Po raz pierwszy w historii plebiscytu przyznano także statuetkę w kategorii Człowiek Sportu. Za 2013 rok otrzymał ją prezes firmy Transdźwig Leszek Konieczny.

Pani Renata Osmala wylosowała główną nagrodę – telewizor LCD 32″ – przeznaczoną dla czytelników, którzy oddawali swe głosy w plebiscycie, ufundowaną przez Zakład Obrotu Towarowego “Siarkopol” Sp. z o.o.

Menu