39-400 Tarnobrzeg, ul.Chemiczna 1115 855 48 91 sekretariat@zot-siarkopol.pl7-15

09.02.2013 r. V Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej w Jadachach

W sobotę, 9 lutego, na hali Zespołu Szkół w Jadachach odbył się V Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej, zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju i Promocji Wsi Jadachy. Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów do turnieju zgłosiło się aż 10 drużyn pochodzących z gmin: Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Grębów oraz Radomyśl nad Sanem.

Puchary zdobyły następujące drużyny:
I miejsce wywalczyła drużyna „ Agmar” z Chwałowic w składzie: Marcin Iberle, Andrzej Oskroba, Rafał Suszek, Piotr Oskroba, Krzysztof Ożga, Arkadiusz Przywara, Piotr Pasztalaniec, Adam Olech, Tomasz Suszek.

II miejsce po zaciętej walce zdobyła drużyna „Joker” z Woli Baranowskiej w składzie: Marcin Zasadni, Grzegorz Janeczko, Przemysław Leszkowicz, Sebastian Serwan, Jacek Stachula i Marcin Lis

III miejsce przypadło drużynie „PKS” z Nowej Dęby w składzie: Damian Mikoś, Jakub Gaweł, Łukasz Buś, Michał Kwiatkowski, Marcin Mazurek, Anna Chałka, Adam Ciak, Natalia Piędel.

Wręczenia pucharów dokonał Janusz Statuch Dyrektor Operacyjny Zakładu Obrotu Towarowego „Siarkopol” Sp. z o. o. w Tarnobrzegu. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał Krzysztof Ożga, reprezentujący drużynę „ Agmar” – Chwałowice, z rąk fundatora Józefa Grdenia. Gospodarzy reprezentowały trzy drużyny, z których najlepsza okazała się drużyna „FC Pionki”, która odpadła w półfinałach. Zawodnicy w przerwach między meczami mogli korzystać ze stołówki, gdzie organizatorzy zapewnili słodki poczęstunek. Były wielkie emocje, piękne serwy, walka do ostatniego punktu, a przede wszystkim dobra zabawa. Tak jednym zdaniem można podsumować V Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej w Jadachach, który przeszedł już do historii. Koordynatorem całego przedsięwzięcia był Andrzej Durtka.

Menu